اسمارت

درباره اسمارت

اسمارت چیست؟

روزی نیست که در دنیای دانش و تکنولوژی اتفاق جدیدی نیوفتد. با پیشرفتهای به عمل آمده در دنیای مخابرات و تنوع تکنولوژیهای مخابراتی، طبیعتاً شرکت ها و تامین کننده های متعددی پا در این عرصه نهاده اند.

با توجه به نیاز مصرف کنندگان و تامین کنندگان جامعه تخصصی مخابراتی به یک بانک داده پویا برای تجمیع همه تامین کنندگان مخابراتی جهت انجام تبلیغات تخصصی و خرید و فروش، بر آن شدیم تا زمینه ای فراهم کنیم تا همه مصرف کنندگان و تامین کنندگان به راحتی از نمایش و خرید آنلاین تجهیزات مخابراتی بهره مند گردند. اسمارت با ایجاد فروشگاههای اختصاصی برای تامین کنندگان این امکان را برای جامعه مخابراتی فراهم آورده است که تمامی تجهیزات مخابراتی (تجهیزات فیبر نوری، محصولات رادیویی و مسی و انواع تجهیزات مخابراتی) را در یک سایت مرجع بررسی، جستجو، مقایسه و خرید نمایند.

 

اسمارت برای مصرف کنندگان و خریداران:

  • اسمارت، با دسته بندی تخصصی محصولات، به شما این امکان را میدهد که به راحتی و طی چند کلیک محصول مورد نظر خود را انتخاب و محصولات ارائه شده از تامین کنندگان مختلف را مشاهده، مقایسه و در صورت نیاز خرید فرمایید.
  • در صورتیکه فروشنده یافت شده را نمی شناسید و یا از کیفیت محصول اطمینان ندارید، "اسمارت" میتواند به عنوان یک تیم بازرسی محصول مورد نظر شما را بازرسی، تایید و برایتان خرید نماید. برای استفاده از این امکان میتوانید از گزینه "خرید" در کنار هر محصول استفاده کنید.
  • شما خریدار محترم میتوانید با ثبت نام در سایت از تخفیفات ویژه ای که فروشندگان اعمال میکنند بهره مند شوید. عضویت در سایت رایگان بوده و به راحتی از صفحه اول قابل انجام است.

اسمارت برای تامین کنندگان و فروشندگان:

  • اسمارت با پیاده سازی سایت فروش آنلاین که به راحتی در دسترس شما تامین کنندگان محترم قرار گرفته است، برای شما پنلی اختصاصی فراهم نموده است که بتوانید اجناس خود را در آن به نمایش بگذارید. بدین ترتیب همه افرادی که بین فروشندگان متعدد دنبال محصول خاصی میگردند از فروشگاه شما بازدید خواهند کرد و محصولات شما در کل جامعه مخابراتی قابل مشاهده و بررسی خواهد بود. بدین ترتیب بدون نیاز به درگیری با مسائل مالی و فنی وبسایت اختصاصی میتوانید از امکاناتی که اسمارت در اختیارتان می گذارد استفاده کنید، محصولات خود را به مشتریان بیشتری معرفی و در نهایت مشتریان بیشتری جذب کنید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارتباط سازان سهند می باشد.

مقایسه محصول